Broker Eksportowy

Spotkania z Brokerem Eksportowym

Serdecznie zapraszamy na spotkania:

Pomorski Broker Eksportowy – system wspierania eksportu
małych i średnich firm w województwie pomorskim

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2017 r. w godz. 10.00-12.00 w siedzibie „Pracodawców Pomorza” przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.

Tematem spotkania będzie przygotowanie się do korzystania z narzędzi wsparcia przez podmioty zrzeszone w organizacji. W trakcie spotkania będzie okazja do rozmowy o konkretnych potrzebach przybyłych przedsiębiorców, zostaną przedstawione Państwu konkretne działania, które są możliwe do współfinansowania ze środków unijnych oraz przygotowane będą podpowiedzi, na co warto zwrócić uwagę przed podjęciem działań eksportowych.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Harasiuk – broker eksportowy z Agencji Rozwoju Pomorza SA.

ZAPISZ SIƒò: http://pracodawcypomorza.pl/exnt/impreza/391

Uprzejmie prosimy o przesyłanie pytań do prelegenta celem lepszego przygotowania merytorycznego spotkania. Pytania prosimy przesyłać do biura organizacji spotkania na adres: biuro@pracodawcypomorza.pl.


CZAT Z BROKEREM EKSPORTOWYM

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na czat z Brokerem Eksportowym.

Termin: 13 stycznia 2017 r.
Godzina: 10.00 – 16.00

Tematyka:

  • wsparcie działalności pomorskich przedsiębiorców za granicą. Zarówno do firm, które jeszcze nie podejmowały działań eksportowych a mają potencjał, jak również do prowadzących działalność na rynkach zagranicznych
  • wiedza dot. kwestii prawnych, celnych, podatkowych, marketingowych oraz informacja o potencjalnych kooperantach zagranicznych

Czat odbędzie się na stronie: http://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl (w prawym dolnym rogu o godz. 10:00 pojawi się okienko czatu).

Kontakt:

Aleksandra Harasiuk

Broker eksportowy

Agencja Rozwoju Pomorza

tel. 58 32 33 209

Panel dostępności