Broker Eksportowy

Zapisz się do newslettera Biura Pomorskiego w Chinach

Pracownicy biura w Pekinie raz na dwa miesiące przygotowują newsletter dla osób zainteresowanych bieżącymi informacjami na temat chińskiej gospodarki.
Rosnący popyt na sprzęt narciarski w związku Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi 2022 w Pekinie, chińskie megalopolis, centrum Airbusa i samochody Tesli na rynku chińskim, branżowe raporty i lista targów na najbliższe miesiące, to część wiadomości, które znajdują się w najnowszym newsletterze dla biznesu i instytucji.
Strona internetowa biura jest również bogatym źródłem informacji o specyfice rynku Państwa Środka m.in. o transporcie, wymianie walut, bezpieczeństwie, kosztach pobytu, itd. Można również znaleźć na niej dane na temat historii handlowej między Pomorzem a Chinami. Wieloletnie doświadczenie biura pozwoliło na stworzenie praktycznych porad, jak odnaleźć się w obcych realiach i stworzyć wiarygodne relacje handlowe z chińczykami.


Oficjalne otwarcie pracy Biura Pomorskiego dla programu Pomorski Broker Eksportowy odbyło się podczas ostatniej misji gospodarczej do Chin. W ramach projektu biuro świadczy szereg usług wspierających eksport regionalnych MSP. Przedsiębiorców, którzy chcieliby skorzystać z oferty biura zapraszamy wypełnienia formularza: https://www.brokereksportowy.pl/pl/oferta/36-biuro-w-chinach.html

Panel dostępności