Broker Eksportowy

Doing Business in Hungary. Seminarium. Gdańsk, 24.11.2022

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.Konsulat Generalny Węgier w Gdańsku oraz Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają na seminarium DOING BUSINESS IN HUNGARY odbywające się w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Węgry to tradycyjnie jeden z najistotniejszych polskich partnerów handlowych w Unii Europejskiej. Bliskość geograficzna, wzajemna sympatia i stale rozwijająca się konkurencyjność obu rynków sprawiają, że przedsiębiorcy z Polski i Węgier coraz częściej decydują się na realizację wspólnych inicjatyw. Jak kształtuje się nasza współpraca gospodarcza w skali makro oraz mikro? Czym charakteryzuje się węgierski rynek e-commerce? Jakie instrumenty wsparcia są do dyspozycji polskich eksporterów zainteresowanych rozwojem w kierunku węgierskim? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z prowadzeniem działalności na Węgrzech udzielą specjaliści na naszym seminarium.

Wydarzenie „Doing Business in Hungary” połączone z imprezą networkingową oraz degustacją węgierskiego wina zostało zorganizowane we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu​ oraz z firmami Raben​Skivak​HungExpo​Blachotrapez​Fabryka Okien PCV „Forest”​ i Kancelarią Mikulski & Wspólnicy​. Patronem honorowym wydarzenia jest Marszałek Województwa Pomorskiego​.

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na sesję networkingową.

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim! Networking w języku polskim i angielskim!

 

Gdzie i kiedy?

Olivia Business Centre, Olivia Six
Aleja Grunwaldzka 472 D
Gdańsk

24 listopada 2022, w godz. 11:30-15:00.

 

Program

Program wydarzenia dostępny również pod linkiem:

Program seminarium Doing business in Hungary

 

Zgłoszenia

Wstęp wolny (po rejestracji).

Link do formularza rejestracyjnego: https://plhucc.glueup.com/event/65159/register/

Liczba uczestników ograniczona.

 

 

Panel dostępności