Broker Eksportowy

Jak zrozumieć Azję? Jakie są Indie i Bangladesz? Seminarium 11.12.2023 r.

Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z partnerskimi miastami Gdańskiem, Gdynią i Sopotem zapraszają na seminarium gospodarcze „ZROZUMIEĆ AZJĘ. Indie i Bangladesz – szanse i wyzwania dla przedsiębiorców”, które skupi się na rynkach Indii i Bangladeszu. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia 2023 r. w godz. 9:30- 14:00.
Jakie są Indie i Bangladesz?

Interesujesz się krajami azjatyckimi? Jesteś przedsiębiorcą, studentem, a może pracownikiem naukowym? Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe? Jesteś odpowiedzialny za przyciąganie nowych inwestorów? A może już teraz obsługujesz inwestorów z krajów azjatyckich? Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy i lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników? Weź udział w seminarium Zrozumieć Azję!

Grudniowe spotkanie ma na celu przybliżenie uczestnikom dwóch kolejnych krajów azjatyckich – Indii i Bangladeszu. Będzie to nie tylko szansa na zdobycie lub pogłębienie swojej wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów i rozmów w gronie doświadczonych ekspertów, co może przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej lub rozszerzenia planów ekspansji pomorskich przedsiębiorców.

Więcej informacji o wydarzeniu i rejestracja na stronie: www.pomorskie.eu

Panel dostępności