Broker Eksportowy

Pomorski Broker Eksportowy nagrodzony w konkursie Olivia Prize!

Fot. Karol Kacperski, Prestiż Magazyn Trójmiejski

W ostatniej edycji konkursu Olivia Prize, Pomorski Broker Eksportowy zdobył nagrodę za swoje osiągnięcia w obszarze ekonomicznym i biznesowym. Doceniono jego skalę i wpływ na aktywność eksportową pomorskich firm z sektora MŚP.  Statuetka została uroczyście odebrana przez Prezesa Agencji Rozwoju Pomorza  Łukasza Żelewskiego oraz zespół projektowy.

Olivia Prize to prestiżowa inicjatywa organizowana przez Olivia Business Centre, w ramach której doceniane są osiągnięcia jej rezydentów, wyróżniające się skutecznością, innowacyjnością i pozytywnym wpływem na otoczenie. Konkurs obejmuje cztery kategorie, z których każda nagradza projekty realizowane indywidualnie lub zespołowo. Pomorski Broker Eksportowy został uhonorowany w kategorii Olivia Business za osiągnięcia w obszarze ekonomicznym i biznesowym. W tej kategorii brane pod uwagę są projekty o największym potencjale biznesowym, cechujące się innowacyjnością, ale także odpowiadające na zapotrzebowanie rynku.

Zwycięzców wyłoniło specjalne jury, a wydarzenie na 34 piętrze Olivia STAR rozpoczął występ prof. Marcina Piątkowskiego, który mówił o „Polskim Złotym Wieku”. Usłyszeć można było jak Polska stała się liderem wzrostu i jaka czeka ją przyszłość.

Nagrody zostały przyznane w 4 kategoriach:

  • Olivia Business – dla projektów o charakterze ekonomicznym lub biznesowym
  • Olivia Pro Bono – dla projektów o charakterze społecznym
  • Olivia Eco – dla projektów o charakterze ekologicznym, realizowanych indywidualnie lub zespołowo przez rezydentów Olivii Centre
  • Olivia Impact – dla projektów, które w poprzednim roku miały największy, pozytywny wpływ na otoczenie, w obszarze biznesowym, społecznym lub ekologicznym

 

Pomorski Broker Eksportowy pozwolił w latach 2016-2023 ponad 6000 osobom z 2500 firm przedsiębiorstw uczestniczyć w misjach gospodarczych, targach i innych wydarzeniach na całym świecie.

Nagroda dla Pomorskiego Brokera Eksportowego to nie tylko wyróżnienie, lecz także motywacja do dalszego rozwoju i doskonalenia działań. Planujemy kontynuować projekt, aby dalej mieć pozytywny wpływ na lokalne i globalne otoczenie.

Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

 

Panel dostępności