Broker Eksportowy

Targi Bari Ship i ADIPEC – wstępna deklaracja udziału

W związku z planowaniem wyjazdów na targi międzynarodowe dla branży morskiej i energetycznej zwracamy się do Państwa z prośbą o wstępne deklaracje udziału we wskazanych wydarzeniach oraz ewentualne opinie o nich. Państwa opinie i wstępne deklaracje pomogą nam w podjęciu decyzji o organizacji wyjazdu na poniższe wydarzenia. Podczas targów powstaną stoiska regionalne, gdzie pomorskie firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę. Wyjazd będzie dofinansowany w 85% z funduszy Unii Europejskiej.
Targi Bari Ship

Branża morska

Miejsce: Japonia, Imabari

Termin: 25-27 maja 2023

Strona internetowa wydarzenia: https://www.bariship.com/en/

Bari Ship to miejsce spotkań profesjonalistów morskich z całego świata, w tym właścicieli, operatorów, budowniczych statków, firm handlowych i importerów sprzętu morskiego. W targach uczestniczy ponad 16 000 odwiedzających i 350 wystawców.

 

Targi ADIPEC    

Branża energetyczna

Miejsce: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Dhabi

Termin: 31 października -3 listopada 2022

Strona internetowa wydarzenia: https://www.adipec.com

ADIPEC to jedne z najważniejszych na świecie targów skupiających specjalistów branży energetycznej, naftowej i gazowej ze 113 krajów. W targach bierze udział ponad 2000 wystawców z całego świata i ponad 100 000 odwiedzających.

 

W razie zainteresowania uczestnictwem w powyższych wydarzeniach, prosimy o kontakt z Anną Jafrą, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 572 570 290.

Panel dostępności