Broker Eksportowy

„Scale2Emirates” – The potential of the UAE market for the development of polish technology companies & startups. Seminarium. Gdańsk, 28 Kwietnia2022

Pracujesz lub prowadzisz prężnie rozwijającą się firmę z branży technologicznej i zastanawiasz się nad poszerzeniem swojego zasięgu działania o nowe rynki?
Szukasz możliwości do wyskalowania swojego startupu?
Weź udział w seminarium „Scale2Emirates” i poznaj potencjał rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla branży technologicznej!

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. wraz z MK Business Link zapraszają na organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy seminarium „Scale2Emirates”.

Wraz z wdrożeniem strategii „UAE Strategy for the Fourth Industrial Revolution” (4IR) i ustanowieniem Ministerstwa Sztucznej Inteligencji (Ministry for Artificial Intelligence), ZEA umocniło swoją pozycję, jako jedna z najprężniej działających destynacji dla globalnego rozwoju technologicznego oraz innowacji.

Dzięki kompleksowym programom rządowym i szerokiemu wachlarzowi rozwiązań, które mają na celu wspierać wykorzystanie technologii zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, ZEA są jednym z liderów w tym zakresie, nie tylko w regionie, ale także na całym świecie.

Sprawdź jakie możliwości dla rozwoju Twojej firmy lub startupu ma do zaoferowania rynek ZEA!

Seminarium prowadzone w języku angielskim.

 

Miejsce

Gdańsk, Olivia Star (34 p.), al. Grunwaldzka 472 A

 

Termin

28 kwietnia 2022 godz. 12:30-16:00

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Program
12:30 -13:00 REGISTRATION& COFFEE

 

13:00 -13:10 OFFICIAL OPENING

 

13:10 -13:40 STARTUPS AT THE HEART OF THE UAE’S

GROWTH STRATEGY

ASHWINRAJMOHAN, NORTHSTAR DUBAI

 

13:40 -14:10 DO ITGLOBALIN THE UAE

ROZANANOJA, GITEXGLOBAL

 

14:10 -14:30

 

COFFEEBREAK
14:30 -15:00

 

HOW TO SUCCESSFULLY EXPAND YOUR TECH+ SOLUTIONS TO THE UAE

MALGORZATAPANEK-KASINSKA, MK BUSINESS LINK

 

15:00 -16:00

 

LET’S TALK DUBAI. KNOWLEDGE & EXPERIENCE

SHARING SESSION

 

Prelegenci

Małgorzata Panek – Kasińska

Jest założycielką i prezesem firmy MK Business Link Sp. z o.o., wspierającej polskie przedsiębiorstwa w ekspansji zagranicznej. Dodatkowo jest z wykształcenia prawniczką, ekonomistką, licencjonowanym doradcą podatkowym, a także współwłaścicielką grupy doradczej TwentyTwenty.

Swoje doświadczenie zdobywała na wysokich stanowiskach menadżerskich w firmach konsultingowych Arthur Andersen i Ernst & Young. Wiedzę w zakresie zarządzania oraz biznesu zdobyła pracując jako Dyrektor Zarządzający w instytucjach finansowych takich jak: Grupa PZU Polska, Spółki z Grupy KBC. Pierwsze kroki w dyplomacji miała możliwość postawić pracując jako doradca strategiczny Ambasadora Polski w Abu Dhabi. Mieszkając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zdobyła wielu przyjaciół, nawiązała wiele cennych relacji biznesowych, poznała specyfikę i kulturę rynków bliskowschodnich.

Zainspirowana możliwościami, jakie dla przedsiębiorców kreuje ten region, po powrocie do Polski rozpoczęła działalność, mającą na celu jak najlepsze pozycjonowanie polskich firm i ich oferty na rynkach GCC, zarówno w wymiarze reputacji marki jak i obrotów handlowych.

Od lat pomaga klientom w rozwijaniu ich firm na nowych rynkach, skutecznie nadzoruje również promocję firm i ich pozycjonowanie na rynku ZEA.

 

Ashwin Rajmohan

Ashwin posiada gruntowną wiedzę na temat ekosystemu startupowego na Bliskim Wschodzie, którą zgromadził w ciągu ostatnich 5 lat, ściśle współpracując z takimi partnerami, jak KOTRA (Korea Południowa), TDAP (Pakistan), GELLIFY Group (Włochy). Jako Senior Sales Manager w North Star, jego celem jest tworzenie ekscytujących możliwości rozwoju dla globalnych startupów poprzez łączenie ich z dużymi inwestorami, czołowymi korporacjami oraz wiodącymi inkubatorami i akceleratorami.

 

 

 

Rozana Noja

Rozana to guru branży eventowej z 15-letnim doświadczeniem w branży. Jako Portfolio Director w GITEX GLOBAL odgrywa kluczową rolę w tworzeniu niezrównanych możliwości biznesowych na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Południowej dla gigantów technologicznych i dynamicznych startupów.

 

 

 

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia do 26 kwietnia 2022 za pośrednictwem linku do poniższego formularza zgłoszeniowego:

Formularz zgłoszeniowy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Partnerzy

 

Informacje

Janosz Józefczyk,

e-mail: janosz.jozefczyk@arp.gda.pl,

tel. 58 323 32 80

 

 

 

Panel dostępności