Broker Eksportowy

Targi Food & Hotel Indonesia (FHI) Dżakarta. 25-28 lipca 2023. Wstępne deklaracje udziału.

Targi Food & Hotel Indonesia (FHI) to od ponad 28 lat wiodąca i kompleksowa wystawa dot. branży hotelarskiej i spożywczej. W tym roku odbędzie się we współpracy z Hotelex Indonesia, Finefood Indonesia i Retail Indonesia. Wydarzenie jest dobrą okazją do nawiązania kontaktów z najlepszymi producentami, dystrybutorami i sprzedawcami z branży kulinarnej i hotelarskiej.

W związku z planowaniem wyjazdów na targi międzynarodowe zwracamy się do Państwa z prośbą o wstępne deklaracje udziału w targach Food & Hotel Indonesia (FHI) w dniach 25-28 lipca 2023 r. w Dżakarcie. Pozyskane od Państwa informacje pomogą nam w podjęciu decyzji o organizacji wyjazdu na to wydarzenie. Podczas targów powstanie stoisko, gdzie pomorskie firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę. Wyjazd będzie dofinansowany w 85 % z funduszy Unii Europejskiej.

Szczególnie zapraszamy producentów alkoholi.

Strona targów: https://www.foodhotelindonesia.com/

W razie zainteresowania uczestnictwem w targach Food & Hotel Indonesia (FHI), prosimy o przesłanie do 30 kwietnia 2023 informacji drogą mailową na adres: anna.jafra@arp.gda.pl.

Panel dostępności