Broker Eksportowy

Targi Mindtech. Metal Industry and Technologies. Vigo. 20-22 czerwca 2023. Wstępne deklaracje udziału.

W związku z planowaniem wyjazdów na targi międzynarodowe zwracamy się do Państwa z prośbą o wstępne deklaracje udziału w targach Mindtech w dniach 20–22 czerwca 2023 r. w Vigo. Pozyskane od Państwa informacje pomogą nam w podjęciu decyzji o organizacji wyjazdu na to wydarzenie. Podczas targów powstanie stoisko regionalne, gdzie pomorskie firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę. Wyjazd będzie dofinansowany w 85% z funduszy Unii Europejskiej.

Targi gromadzą wystawców i odwiedzających z całego świata. Dotyczą wszystkich obszarów działalności przemysłu metalowego i związanymi z nim nowymi technologiami obejmującymi m.in. maszyny, narzędzia i oprzyrządowanie, Technologie 4.0, robotyka i automatyka, spawanie, konstrukcje metalowe.

W 2021 roku w Mindtech wzięły udział firmy z Pomorza w ramach wyjazdu organizowanego w naszym projekcie. Zaprezentowana przez nie oferta cieszyła się sporym zainteresowaniem uczestników targów, dlatego bierzemy pod uwagę ponowne zorganizowanie wyjazdu na to wydarzenie gospodarcze.

Strona targów: https://mindtechvigo.com/en/home/

W razie zainteresowania uczestnictwem w targach Mindtech, prosimy o przesłanie do 10 marca 2023 informacji drogą mailową na adres: anna.jafra@arp.gda.pl.

Panel dostępności