Broker Eksportowy

W lipcu kolejna edycja Brokera zagranicznego

W lipcu rozpoczniemy rekrutację na udział w kolejnej edycji Brokera zagranicznego. Usługa polega na dostarczaniu firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomocy w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacji spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą. Wnioski będzie można składać do 31.08.2021 r.

Na czym polega usługa Brokera zagranicznego?

Usługa składać się będzie z dwóch etapów:

  • Etap I (ok. 90 dni)- wykonanie badań i analiz wybranego przez firmę rynku zagranicznego. Po zbadaniu możliwości wejścia firmy ze swoimi produktami na ten rynek następuje znalezienie tam kontaktów biznesowych.
  • Etap II (ok. 60 dni) – organizacja wyjazdu na spotkania z potencjalnymi partnerami zagranicznymi.

Termin realizacji całej usługi to 150 dni. Planowo usługa zostanie zrealizowana do końca września 2022 roku i będzie świadczona przez wykonawcę wybranego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.

Broker zagraniczny 2020
Aktualnie trwa druga edycja Brokera Zagranicznego. 20 przedsiębiorstw z Pomorza będzie nawiązywać kontakty z kontrahentami w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

Broker zagraniczny 2019
W pierwszej edycji Brokera zagranicznego wzięło udział 13 firm. Zorganizowanych zostało ponad 60 spotkań biznesowych z partnerami zagranicznymi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kazachstanie, Norwegii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Ogłoszenie konkursu w związku z trzecią edycją wraz ze szczegółami i warunkami udziału pojawi się na naszej stronie już w lipcu.

Panel dostępności