Broker Eksportowy

Administrowanie danymi osobowymi

Wyrażam zgodę na otrzymywanie przekazanych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail informacji o działaniach podejmowanych w Projekcie Pomorski Broker Eksportowy i oferowanych formach wsparcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych tj. mojego adresu e-mail w celu dostarczania Newslettera, tj. o działaniach podejmowanych w Projekcie i oferowanych formach wsparcia w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Administratorem danych osobowych będzie Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza w Gdańsku z siedzibą w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 472D. Możesz się z nią skontaktować za pośrednictwem: e-mail: biuro@rigp.pl , tel. 583052325.
Podane przeze mnie dane osobowe będą przetwarzane w celu i w zakresie niezbędnym do udziału w badaniu potencjału eksportowego firmy oraz udziału w innych działaniach realizowanych w Projekcie Pomorski Broker Eksportowy. Podanie danych jest dobrowolne. Jeżeli jednak nie podasz swojego adresu e-mail, nie będziemy mogli przysyłać Ci newslettera.
Dane, które podajesz, będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania na podany przez Ciebie e-mail Newslettera opracowanego przez Partnerów Projektu Pomorski Broker Eksportowy i wysyłanego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A., na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO). Dane, które udostępniłeś zostaną przekazane Partnerowi Projektu Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku, Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oddział terenowy w Gdańsku z siedzibą w Gdańsku, Pomorskiemu Parkowi Naukowo – Technologicznemu z siedzibą w Gdyni, Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości z siedzibą w Gdańsku, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.
Dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. Zgodę tę możesz w każdej chwili cofnąć, rezygnując z otrzymywania Newslettera. Cofnięcie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce wcześniej, tj. przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji projektu tj. do 31.06.2023 r.
W każdym czasie możesz żądać od Adminstratora dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania. W przypadkach określonych w RODO możesz żądać usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania lub zażądać przeniesienia danych. Jeżeli sądzisz, że przetwarzanie Twoich danych narusza RODO, możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

Panel dostępności